war_elephant

angizij


Вареники з осьминогами


Previous Entry Share
МИТРОПОЛИТА ВОЛОДИМИРА УСУНУЛИ ВІД УПРАВЛІННЯ УПЦ МП
war_elephant
angizij
«Місцеблюстителем Київської митрополичої кафедри обрано Преосвященного митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.» http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/24/7016105/

Шкода, що Володимир не має сил, досить мудра була людина, але те, що обрали Онуфрія приємно здивувало. Я очікував когось на кшталт Агафангела.

ось з коментарів на УП:
Yulia Samoteykina _ 24.02.2014 17:22
Народ, я сама думала, что переворот. Мне из Черновцов друг объяснил, что Онуфрий -хороший человек. Всего пересказывать не буду, но: с ним воевал в свое время Патриарх Кирилл (кое-чего значит), человек крайне скромный, не пиарится и с прессой не общается, но при этом очень открыт любому посетителю на службе и каждый человек к нему может подойти и поговорить. На День Ангела и День рождения всегда уезжает, чтобы к нему ходоки не ходили. Говорят, что черновчане уже грустят, что он уедет в Киев. Думаю, Владимир успел сделать еще одно важное хорошее дело.


ceb5a91-i-200x300.jpg.pagespeed.ce.kYOpk3brXW

  • 1
О, дякую за цікаву інфу до роздумів. Якщо з Кирилом ворогував -- це вже саме по собі справді гарна рекомендація :-)

А щодо митр. Володимира -- справді жаль, що він відійшов від керма УПЦ МП. Я вважаю його порядною людиною і щирим українцем (як це не дивно може прозвучати стосовно першоієрарха УПЦ МП).

Також чув, що достойна людина. Моральна, скромна.
Скоріше за все УПЦ МП за нього буде настільки самостійною, що зв"язок з Москвою, де останній час постійні публічні скандали стосовно чеснот місцевих діячів церкви, буде формальністю.

  • 1
?

Log in

No account? Create an account